piątek, 29 marca 2013

Sam Naprawiam "Fiat Seicento"

Ciekawa pozycja, jako lektura dla tych wszystkich, którzy nie boją się wiedzy i praktyki. Warto oddać się lekturze tej książki, zachęcam do zapoznania się z wersją elektroniczną, nie mniej jednak docelowo polecam wersję tradycyjną, albowiem znacznie ułatwia to posługiwanie się informacjami w niej zawartymi w praktyce. Publikacja zawiera szereg przydatnych informacji, których wykorzystanie w praktyce może okazać się dla nas niezbędne, nie tylko z racji faktu możliwości wygenerowania oszczędności, ale także dlatego, iż dać może nam wiele radości.

Sam Naprawiam - Fiat Seicento

1 komentarz:

  1. Bardzo przepraszam.lecz tzw,instrukcje i opisy w tematyce pana zembowicza i innych,to naprawde ogrom bledow i technicznych niedoskonalosci.Dostalem od producenta orginal po polsku,opis samochodu seicento 900 i nie tylko,tagze opis mogacych wystopic uszkodzen takich czy innego elementu i czym to jest w pracy silnika np.rozruch,co sprawdzic mozna samodzielnie,lub nie,obecnie na witrynach polskich tzw.znawcow tematu,to wielki problem,CENY WRECZ ASTRONOMICZNE,CZAS Z TYM SKONCZYC.

    OdpowiedzUsuń

Autor niniejszego bloga zastrzega sobie prawo zmiany / usunięcia treści komentarza, jeśli może on naruszać prawo lub zasady współżycia społecznego.